ГАЛЕРЕЯ

Дивитися фото

Talents of the world

Фото 2

Дитяча Музична школа № 4

Фото 3

Прослуховування третього туру Члени журі: Негура Іон (Молдова), Борух Ігор (Україна), Олійник Олександр (Україна), Чуріна Ольга (Україна), Антіпов Трофім (Білорусь)

Фото 4

Реєстрація учасників

Фото 5

Відкриття конкурсу

Фото 6

Відкриття конкурсу

Фото 7

Відкриття конкурсу Ведучі: Ганна Розен та Ольгард Козловський

Фото 8

Сергій Літвінов Організатор конкурсу, директор ДМШ №4 м. Одеси, заслужений працівник культури України

Фото 9

Зразковий фольклорний ансамбль "Цветень" Керівник: Плешакова О.В.

Фото 10

Tomasz Tarnawzyk Співорганізатор конкурсу та директор Panstwowa Szkola I i II stopnia im. Wandy Kossakowej Санок/Польша

Фото 11

Іон Негура Член журі номінації "Народні інструменти" Кишинів/Молдова

Фото 12

Вероніка Сахарова Голова журі номінації "Фортепіано" Мінськ/Білорусь

Фото 13

Cheng Han Член журі номінації "Вокал" Китай

Фото 14

Богдан Нікіруй співорганізатор конкурсу та директор Fundacja inicjatywy artystyczne "Unisson" Україна/Польша

Фото 15

Сім'я Джиджавадзе Представники грузинської делегації

Фото 16

Відкриття конкурсу Ансамбль народної музики "Одеські музики"

Фото 17

Члени журі на відкритті конкурсу

Фото 18

Прослуховування номінації "Духові інструменти"

Фото 19

Шпикуляк Роман Викладач Дубиняк І.М. Концертмейстр Керемет В.В. Одеса/Україна

Фото 20

Володар Гран-прі Гарногородський Владислав Викладач Карауш В.В. Концертмейстр Случинська А.Ю. Одеса/Україна

Фото 21

Володар Гран-прі Самойлюк Назарій Викладач Бойко Б.Р. Концертмейстер Случинська А.Ю. Одеса/Україна

Фото 22

Чебан Віталіна Викладач Кондрацька О.П. Одеса/Україна

Фото 23

Гузов Павло Переможець другого туру Волинь/Україна

Фото 24

Сергій Літвінов Організатор конкурсу на урочистому закритті Одеса/Україна

Фото 25

Володар Гран-Прі Щербаков Дмитро Одеса/Україна

Фото 26

Володар Гран-Прі Мішкурова Софія Одеса/Україна

Фото 27

Володар Гран-Прі Ковальчук Артур Одеса/Україна

Фото 28

Володар Гран-Прі Чебан Віталіна Одеса/Україна

Фото 29

Володар Гран-Прі Пенза Марія Мінськ/Білорусь

Фото 30

Володар Гран-Прі Осінцев Андрій Одеса/Україна

Фото 31

Володар Гран-Прі Бордіан Цезар-Петро Кишинів/Молдова

Фото 32

Члени журі конкурсу

Фото 33

Церемонія нагородження

Фото 34

Гала концерт Сумісний виступ учасників конкурсу

Фото 35

Оркестр народних інструментів. Дирегент Сергій Літвінов Одеса/Україна

Фото 36

Екскурсія Замок Красицьких Пшемисль/Польша

Фото 37

Готель "Zamek" Санок/Польша

Фото 38

Члени журі номінації "Струнні інструменти"

Фото 39

Cecula Wiktoria Переможець другого туру Санок/Польша

Фото 40

Володар Гран-Прі Wasik Anna Вроцлав/Польша

Фото 41

Художня виставка та зустріч з мером м. Санок

Фото 42

Нагородження лауреатів

Фото 43

Нагородження лауреатів

Фото 44

Нагородження лауреатів

Фото 45

Нагородження лауреатів

Фото 46

Члени журі на закритті конкурсу

Фото 47

Переможці та лауреати конкурсу

Фото 48

Зразковий фольклорний ансамбль "Цветень" Керівник Плешакова О.В.

Фото 49

Сахарова Вероніка (Білорусь) член журі, номінація "Фортепіано" Сергій Сергій Літвінов (Україна) організатор конкурсу Валентина Кириченко (Україна) член журі, номінація "Народні інструменти"

Фото 50

Бабенко Владислав Переможець другого туру Викладач Материнка О.М. Концертмейстер Случинська А.Ю. Одеса/Україна

Фото 51

Народний фольклорний ансамбль "Любисток" Суми/Україна

Фото 52

Володарі Гран-Прі Тарасова Тетяна та Максименко Валерія Одеса/Україна

Фото 53

Вероніка Сахарова (Білорусь) доцент Білоруської державної академії музики Ігор Борух (Україна) заслужений працівник культури, доцент ОНМА ім. Нежданової

Фото 54

Члени журі номінації "Фортепіано": Парасків-Знатокова Христина (Молдова), Михайлова Наталія (Україна), Сахарова Вероніка (Білорусь), Бойко Ольга (секретар)

Фото 55

Переможці конкурсу

Фото 56

Тріо Бандуристок "Лілея" Луцьк/Україна

Фото 57

Мурчіна Аліса Переможець другого туру Викладач Перепелиця М.Ю. Одеса/Україна

Фото 58

Співак Владислав Переможець другого туру Викладач Співак Н.Г. Одеса/Україна

Фото 59

Учасники конкурсу

фото 1

Члени журі ІІІ туру ІІІ Міжнародного конкурсу "Talents of the world"

фото 61

Учасниця ІІІ туру Власова Вера Білорусія

фото 62

Володар ГРАН-ПРІ Olszewski Bartosz Польща

фото 63

Володар ГРАН-ПРІ Карауш Анастасія Україна

фото 64

Володар ГРАН-ПРІ Андріана Бабін Молдова

фото 65

Учасниця ІІІ туру Василеська Вероніка Україна

фото 66

Учасниця ІІІ туру Волкова Анастасія Україна

фото 67

Учасник ІІІ туру Чівель Олександр Білорусія

фото 68

Володар ГРАН-ПРІ Chiara Corriero Італія

фото 69

Володар ГРАН-ПРІ Володько Олександр Україна

фото 70

Володар ГРАН-ПРІ Olszewski Bartosz Польща

фото 71

Члени журі номінації "духові інструменти" В'ячеслав Карауш Wang Bin Bin Ігор Борух Сергій Літвінов

фото 72

Члени журі номанації "стурнні інструменти" Володимир Чекалюк Katarzyna Maliniak

фото 73

Члени журі номінації "нанродні інструменти: домра, бандура, гітара" Валентина Кириченко Олена Хорошавіна

фото 74

Члени журі номінації "фортепіано" Оксана Дроздовська Лілія Шевченко

                         Члени журі II-го міжнародного конкурсу

                                    "Talents of the world" 

 

Номінація "фортепіано"

Veranika Sakharava (Belarus) доцент Білоруської державної академії музики

Janusz Ostrowski (Poland) керівник секції фортепіано ПСМ І та ІІ ступеню в м. Санок, організатор      Міжнародного форуму фортепіано в м. Санок

Iryna Tsyhankova  (Ukraine) заслужений працівник культури України, викладач-методист Луцької        музичної школи №1 імені Фридерика Шопена

Номінація "академічний та народний спів"

Olha Churina (Ukraine) директор Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена

Monika Brewczak (Poland) співачка, композитор, засновниця жіночого вокального ансамблю "Душа"

Monika Fabisz  (Poland) лауреат міжнародних та національних вокальних конкурсів

Natalia Demeshkevich  (Belarus) викладач вищої категорії ГУО «ДМШМ №9 м. Мінська»

Номінація "духові інструменти"

Igor Borukh (Ukraine) заслужений працівник культури України, доцент ОНМА ім. А.В.Нежданової 

Dorota Zubel (Poland) викладач Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopniaim Wandy Kossakowej, Sanok

Herman Ramaniuk  (Belarus) викладач ГУО «Боровлянська  дитяча  школа  мистецтв»

Vyacheslav Karaush (Ukraine) завідувач циклової комісії відділу духових та ударних інструментів ОКМ ім. К.Д. Данькевича

Номінація "народні інструменти"

Iwona Bodziak (Poland) методичний радник та експерт, організатор Міжнародних зустрічей з гітари

Alena Barysenka (Belarus) член Асоціації Білоруських Цимбал

Yurii Fokchei (Ukraine) викладач -методист Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена

Valentyna Kyrychenko (Ukraine) заслужений артист України, доцент

ОНМА ім. А.В.Нежданової 

Petro Khliebnik (Ukraine) заслужений працівник культури України, викладач- методист Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського

 

Номінація "струнні інструменти"

Magdalena Plociennik (Poland) викладача спеціалізованої музичної школи ім. Ф. Шопена м. Вроцлав

Marina Panhenko (Belarus) викладач ГУО «ДМШМ №9 м. Мінська»

Katarzyna Maliniak (Poland) викладач ПСМ І та ІІ ступеню в м. Санок

Elena Dmitrieva (Ukraine) Заслужений діяч мистецтв Молдови, Заслужений працівник культури України

 

 

Члени журі IІI-го міжнародного конкурсу

                                    "Talents of the world" 

Номінація «фортепіано»

Veranika Sakharava (Belarus) кандидатка мистецтвознавства, доцентка Білоруської державної академії музики

Liliia Shevchenko (Ukraine) заслужена діячка мистецтв України, доктор мистецтвознавства, професорка ОНМА ім. А.В.Нежданової 

Michele Della Ventura (Italia)  композитор, член наукових комітетів міжнародних конференцій, професор музичної інформатики та технологій  Національної музичної академії м.Венеція

Oksana Drozdowska (Poland) викладачка класу фортепіано Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopniaim Wandy Kossakowej, Sanok

 

Номінація «духові інструменти»

Igor Borukh (Ukraine) заслужений працівник культури України, доцент ОНМА ім. А.В.Нежданової 

Dumitru Tulcinschi (Moldova) солiст оркестру Національного театру опери та балету iм. М.Бiєшу. Викладач класу тромбона та туби Республiканського музичного лiцея iм.С.В.Рахманинова

Wang BinBin (China) – асистент-стажер ПНПУ ім. К.Д.Ушинського

Stefan Negura (Moldova) артист-соліст Республіки Молдови, викладач музичного ліцею «Ciprian Purumbescu»,  м. Кишинів та музичної школи в Бельгії.

 

Номінація «струнні інструменти»

Magdalena Plociennik (Poland) викладачка спеціалізованої музичної школи ім. Ф. Шопена м. Вроцлав

Volodymyr Chekaliuk (Ukraine) заслужений артист України, доцент, концертмейстер групи контрабасів Національного одеського філармонічного оркестру.

Igor Ersac (Moldova) заслужений артист Республіки Молдова, викладач по класу скрипки академії музики та театру, диригент камерного оркестру Республіканського ліцею ім. С.Рахманінова

Katarzyna Maliniak (Poland) викладачка класу скрипки Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopniaim Wandy Kossakowej, Sanok

 

Номінація «народні інструменти»:

«Етно-інструменти»

Ion Negura (Moldova) професор академії музики та театру, викладач музичного ліцею «Ciprian Purumbescu»

Yurii Fokchei (Ukraine) викладач-методист коледжу культури і мистецтв м.Луцьк та музичної школи №1 ім. Ф. Шопена

Alena Barysenka (Belarus) член міжнародної асоціації цимбалістів, викладачка по класу цимбал ДУО "Гімназії 174 м. Мінська". Керівник ансамблю цимбалістів «Круцелкi»

Petro Khliebnik (Ukraine) заслужений працівник культури України, викладач-методист Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського

Alena Avramenko (Belarus) член міжнародної асоціації цимбалістів, викладачка Державного закладу освіти «Гімназія-коледж мистецтв ім.І.О.Ахремчика»

 

«Баян, акордеон»

Volodymyr Murza (Ukraine) народний артист України, професор, завідувач кафедри народних інструментів ОНМА ім. А.В.Нежданової 

Andriy Dushniy (Ukraine) кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри народних інструментів та вокалу Дрогобицького державного педагогічного університету ім.І.Франка

Trofim Antipov (Belarus) соліст Гомельської обласної філармонії, художній керівник і організатор Міжнародного конкурсу баяністів та акордеоністів «AccoPremium»

Andrzej Smolik (Poland) професор освіти, викладач Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopniaim Wandy Kossakowej, Sanok

Francesco De Santis (Italia) піаніст-композитор, професор консерваторії ім. Н.Піччінні в Барі. Організатор та художній керівник Міжнародного конкурсу Contoro Internazionale di Musica «Euterpe»

 

«Домра, бандура, гітара»

Valentyna Kyrychenko (Ukraine) заслужений артист України, доцент

ОНМА ім. А.В.Нежданової 

Maciej Harna (Poland) викладачка класу гітари Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopniaim Wandy Kossakowej, Sanok

Olga Kaliadka (Belarus) викладачка по класу мандоліни ДМШМ №1 м. Мінська, член Асоціації домристів і мандоліністів Білорусії

Olena Khoroshavina (Ukraine) доцентка кафедри народних інструментів ОНМА ім. А.В.Нежданової, кандидатка мистецтвознавства, член президії  асоціації гітаристів України, почесний член асоціації гітаристів Югославії, голова Одеського клубу гітаристів,  голова міської громадської організації "Одеський гітарний Провесінь"