ГАЛЕРЕЯ

Дивитися фото

Talents of the world

Фото 2

Дитяча Музична школа № 4

Фото 3

Прослуховування третього туру Члени журі: Негура Іон (Молдова), Борух Ігор (Україна), Олійник Олександр (Україна), Чуріна Ольга (Україна), Антіпов Трофім (Білорусь)

Фото 4

Реєстрація учасників

Фото 5

Відкриття конкурсу

Фото 6

Відкриття конкурсу

Фото 7

Відкриття конкурсу Ведучі: Ганна Розен та Ольгард Козловський

Фото 8

Сергій Літвінов Організатор конкурсу, директор ДМШ №4 м. Одеси, заслужений працівник культури України

Фото 9

Зразковий фольклорний ансамбль "Цветень" Керівник: Плешакова О.В.

Фото 10

Tomasz Tarnawzyk Співорганізатор конкурсу та директор Panstwowa Szkola I i II stopnia im. Wandy Kossakowej Санок/Польша

Фото 11

Іон Негура Член журі номінації "Народні інструменти" Кишинів/Молдова

Фото 12

Вероніка Сахарова Голова журі номінації "Фортепіано" Мінськ/Білорусь

Фото 13

Cheng Han Член журі номінації "Вокал" Китай

Фото 14

Богдан Нікіруй співорганізатор конкурсу та директор Fundacja inicjatywy artystyczne "Unisson" Україна/Польша

Фото 15

Сім'я Джиджавадзе Представники грузинської делегації

Фото 16

Відкриття конкурсу Ансамбль народної музики "Одеські музики"

Фото 17

Члени журі на відкритті конкурсу

Фото 18

Прослуховування номінації "Духові інструменти"

Фото 19

Шпикуляк Роман Викладач Дубиняк І.М. Концертмейстр Керемет В.В. Одеса/Україна

Фото 20

Володар Гран-прі Гарногородський Владислав Викладач Карауш В.В. Концертмейстр Случинська А.Ю. Одеса/Україна

Фото 21

Володар Гран-прі Самойлюк Назарій Викладач Бойко Б.Р. Концертмейстер Случинська А.Ю. Одеса/Україна

Фото 22

Чебан Віталіна Викладач Кондрацька О.П. Одеса/Україна

Фото 23

Гузов Павло Переможець другого туру Волинь/Україна

Фото 24

Сергій Літвінов Організатор конкурсу на урочистому закритті Одеса/Україна

Фото 25

Володар Гран-Прі Щербаков Дмитро Одеса/Україна

Фото 26

Володар Гран-Прі Мішкурова Софія Одеса/Україна

Фото 27

Володар Гран-Прі Ковальчук Артур Одеса/Україна

Фото 28

Володар Гран-Прі Чебан Віталіна Одеса/Україна

Фото 29

Володар Гран-Прі Пенза Марія Мінськ/Білорусь

Фото 30

Володар Гран-Прі Осінцев Андрій Одеса/Україна

Фото 31

Володар Гран-Прі Бордіан Цезар-Петро Кишинів/Молдова

Фото 32

Члени журі конкурсу

Фото 33

Церемонія нагородження

Фото 34

Гала концерт Сумісний виступ учасників конкурсу

Фото 35

Оркестр народних інструментів. Дирегент Сергій Літвінов Одеса/Україна

Фото 36

Екскурсія Замок Красицьких Пшемисль/Польша

Фото 37

Готель "Zamek" Санок/Польша

Фото 38

Члени журі номінації "Струнні інструменти"

Фото 39

Cecula Wiktoria Переможець другого туру Санок/Польша

Фото 40

Володар Гран-Прі Wasik Anna Вроцлав/Польша

Фото 41

Художня виставка та зустріч з мером м. Санок

Фото 42

Нагородження лауреатів

Фото 43

Нагородження лауреатів

Фото 44

Нагородження лауреатів

Фото 45

Нагородження лауреатів

Фото 46

Члени журі на закритті конкурсу

Фото 47

Переможці та лауреати конкурсу

Фото 48

Зразковий фольклорний ансамбль "Цветень" Керівник Плешакова О.В.

Фото 49

Сахарова Вероніка (Білорусь) член журі, номінація "Фортепіано" Сергій Сергій Літвінов (Україна) організатор конкурсу Валентина Кириченко (Україна) член журі, номінація "Народні інструменти"

Фото 50

Бабенко Владислав Переможець другого туру Викладач Материнка О.М. Концертмейстер Случинська А.Ю. Одеса/Україна

Фото 51

Народний фольклорний ансамбль "Любисток" Суми/Україна

Фото 52

Володарі Гран-Прі Тарасова Тетяна та Максименко Валерія Одеса/Україна

Фото 53

Вероніка Сахарова (Білорусь) доцент Білоруської державної академії музики Ігор Борух (Україна) заслужений працівник культури, доцент ОНМА ім. Нежданової

Фото 54

Члени журі номінації "Фортепіано": Парасків-Знатокова Христина (Молдова), Михайлова Наталія (Україна), Сахарова Вероніка (Білорусь), Бойко Ольга (секретар)

Фото 55

Переможці конкурсу

Фото 56

Тріо Бандуристок "Лілея" Луцьк/Україна

Фото 57

Мурчіна Аліса Переможець другого туру Викладач Перепелиця М.Ю. Одеса/Україна

Фото 58

Співак Владислав Переможець другого туру Викладач Співак Н.Г. Одеса/Україна

Фото 59

Учасники конкурсу

                         Члени журі II-го міжнародного конкурсу

                                    "Talents of the world" 

 

Фортепіано

Veranika Sakharava (Belarus) Доцент Білоруської державної академії музики

Janusz Ostrowski (Poland) керівник секції фортепіано ПСМ І та ІІ ступеню в м. Санок, організатор Міжнародного форуму фортепіано в м. Санок

Iryna Tsyhankova  (Ukraine) заслужений працівник культури України, викладач-методист Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена

Вокал

Olha Churina (Ukraine) директор Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена

Monika Brewczak (Poland) співачка, композитор, засновниця жіночого вокального ансамблю "Душа"

Monika Fabisz  (Poland) лауреат міжнародних та національних вокальних конкурсів

Natalia Demeshkevich  (Belarus) викладач вищої категорії ГУО «ДМШМ №9 м. Мінська»

Духові інструменти

Igor Borukh (Ukraine) заслужений працівник культури України, доцент ОНМА ім. А.В.Нежданової 

Dorota Zubel (Poland) викладач Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopniaim Wandy Kossakowej, Sanok

Herman Ramaniuk  (Belarus) викладач ГУО «Боровлянська  дитяча  школа  мистецтв»

Vyacheslav Karaush (Ukraine) завідувач циклової комісії відділу духових та ударних інструментів ОКМ ім. К.Д. Данькевича

Народні інструменти

Iwona Bodziak (Poland) методичний радник та експерт, організатор Міжнародних зустрічей з гітари

Alena Barysenka (Belarus) член Асоціації Білоруських Цимбал

Yurii Fokchei (Ukraine) викладач -методист Луцької музичної школи №1 імені Фридерика Шопена

Valentyna Kyrychenko (Ukraine) заслужений артист України, доцент

ОНМА ім. А.В.Нежданової 

Petro Khliebnik (Ukraine) заслужений працівник культури України, викладач- методист Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф. Стравінського

 

Струнні інструменти

Magdalena Plociennik (Poland) викладача спеціалізованої музичної школи ім. Ф. Шопена м. Вроцлав

Marina Panhenko (Belarus) викладач ГУО «ДМШМ №9 м. Мінська»

Katarzyna Maliniak (Poland) викладач ПСМ І та ІІ ступеню в м. Санок

Elena Dmitrieva (Ukraine) Заслужений діяч мистецтв Молдови, Заслужений працівник культури України

  • Facebook